Interoon Tekstil İş Elbiseleri Üretim Merkezine Hoşgeldiniz!

Teklif İste
İş Elbiseleri Ve Üniforma

İş Elbiseleri Ve Üniforma

Eskiden Bekçiler Vardı Genelde Tek Başlarına Güvenlik Işlerine Bakarlardı.

Eskiden bekçiler vardı genelde tek başlarına güvenlik işlerine bakarlardı. Eğitimsiz herhangi biri, bekçi olabilirdi. Şimdi ise, güvenlik şirketleri, güvenlikçi yetiştiriyor. Üniformaları ile polis gibi güvenlik işlerine bakıyorlar. Bu bakımdan, güvenlik işleri tam teşkilat olmaktadır. Güvenlikçilerin aynı tip üniforma içerisinde bulunmaları, halk tarafından ciddiyeti artırdığı gibi, grup olma ruhunu da geliştirmektedir.
 
Güvenlikçilerin mevsime göre giyinmesi gerekir. Bu sebeple güvenlik montu çeşitleri üretilmiştir. Sadece güvenlik görevi içerisinde olanlar için üretilmemiştir. Başka sektörlerin personelleri içinde çeşitler üretilmiştir.
 
Kaban gabardin, soft shell yelek ve ceket, çift taraflı yelek, bomber mont, pilot 2 renk, nefes alabilen mont, pilot tipi, kapitone, kalın gabardin, yelek, kaban, astarlı parka, anarok gibi birçok çeşit mont üretilmiştir. İş elbisesi çeşitlerinden iş parkası çeşitleri, fosforlu ceket çeşitleri grubunda üretilmektedir. İş parkası, ceket şeklinde olup, soğuk havalarda, kullanılır.
 
İkaz yeleği gibi, fosforlu olması sebebi ile kullanan kişilerin fark edilmesine yardımcı olur. Turuncu ve sarı renklerde olup, şeritleri vardır. İş elbiseleri üretiminde iş polarları, rahat olmaları dolayısıyla kullanışlıdır. İş polarları, yazlık ve kışlık olarak üretilir. Renk ve desen çeşitleri ile firmalar, kendilerine özgü iş poları sipariş edebilirler.
 
İş elbiseleri, insanlarda olumlu bir izlenim oluşturur. Ünlü bir firmanın personelleri, düzensiz bir şekilde giyinmesi, o firmanın imajını zedeliyor. Günümüzde insanların dış görünüşleri ile değerlendirildiğini düşünürsek, iş elbiseleri takım ruhunu oluşturur. Bu takım ruhu ile beraber motivasyon oluşur.
 
Motivasyon ile birlikte verimli çalışmalar meydana gelir. Firmanın logosunun markalaşması için, tanıtım ve reklam yapılır. İş elbiselerine basılan logo ve yazılar, tanıtım ve reklam için önem arz eder. Böylece kariyer edinme yolunda, firmalar ilerlemiş olur. Sınıf atlamak için yapılan çalışmalar, firmaların piyasalarda büyük firmalarla yarışması için önem arz eder.