Interoon Tekstil İş Elbiseleri Üretim Merkezine Hoşgeldiniz!

Teklif İste

Interoon Tekstil 2007 yılının ilk  çeyreğinde  kurulmuştur. Bünyesinde üretimini gerçekleştirdiği firmaya özel iş elbiseleriyle firmaların ihtiyaç duyduğu iş kıyafetlerinin üretimini gerçekleştirmektedir.

Bünyesinde 4 farklı üretim ve 3 deposu ile zamanında kaliteli ürünleri müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Yurtdışı ve yurtiçi bir çok bayisi bulunan interoon tekstil teknik iş elbiseleri konusunda gerekli duyulan sertifikaları ürün bazlı olarak çıkarmakta ve sunmaktadır.

Üretim bandında bulundurduğu ve özel olarak  talep edilen iş elbiselerinde profesyonel makina  kulvarı, personeliyle kalite odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Teknolojinin her  alanından yararlanan interoon tekstil kendi uygulamasını ve iş yönetimini tamamen interaktif olarak yürütmektedir. Müşterilerine  verdiği sipariş takip ekranı ile sipariş sürecinin hangi aşamada olduğunu online  olarak takip etmesine  olanak  tanımaktadır. İleri teknoloji kullanımı iş planlamasında ve zaman acısından kalite odaklı ürünlere yansıtmayı ilke edinmiş bir firmadır.

Firmalara  iş elbiseleri imalatı sırasında ön izleme seçenekleriyle  alacakları ürünlerin vektörel olarak görme imkanı sunmaktadır.

Kalite tesadüf değildir! Türkiye'nin Üreten Gücü :)