Interoon Tekstil İş Elbiseleri Üretim Merkezine Hoşgeldiniz!

Teklif İste

İş Kıyafetleri (Personel Kıyafetleri, İş Kıyafeti, Personel Kıyafeti)

İş kıyafetleri bir firmanın profesyonelliğinin ve kalitesinin yansımasıdır. Bu konuda özen gösteren ve çalışanları için özel ve kaliteli kıyafetler ve malzemeler hazırlayan firmaların daha başarılı olacağı açıktır. Bütün personelin tek tip giyinmesi hem kurumsal hem de profesyonel olarak hizmet veren firmaların özelliğidir. Bu durum çalışanlar arasında bir birlik ve ekip ruhunun yaşatılmasını ve daha başarılı olunmasını sağlar. Ayrıca çalışanların kıyafetleri içerisinde rahat ve konforlu hissetmesi de iş yerindeki başarıyı ve verimliliği arttıran faktörler arasındadır.

İş Kıyafetleri Üretimi

Son yıllarda farklı sektörler için personel kıyafetleri hazırlayan firmaların sayısı artmıştır. Ama böyle bir ihtiyaç ortaya çıktığında yetkili ve deneyimli bir firma ile görüşmeniz en iyisidir. İş yerinde giyilecek olan kıyafet ve önlük gibi malzemelerin üretiminde dikkat edilmesi gereken önemli noktalar söz konusu. Zor çalışma koşullarında bazen uzun saatler boyunca giyilmesi gereken bu kıyafetler uzun ömürlü ve kaliteli olarak tasarlanmalı ve üretilmelidir. 

İş Kıyafeti Nasıl Olur?

İş kıyafeti denince akla tek bir örnek gelmez. Hemen her iş kolu için farklı kıyafet seçenekleri vardır. Bazı kıyafetler sadece önlük biçiminde, bazıları alt ve üst takım bazıları ise tek parça veya tulum şeklinde olabilir. İş yerinin özelliklerinden dolayı bazı kıyafetlerin ise tamamen yalıtım sağlaması gerekir. Bu da güvenlik için önemli bir sorundur. Özellikle tehlikeli maddelerle yakın bir temas içerisinde çalışılan yerlerde buna özellikle dikkat edilmelidir. 

İş kıyafetleri Nasıl Üretilir?

Personel kıyafeti hazırlatmak isteyen bir firma öncelikle nasıl bir işte çalışıldığını ve çalışma koşullarını göz önünde bulundurur. Buna göre kıyafet hazırlatması gerekir. Mesela yüksek bir ısıda ya da karanlıkta çalışması gerekenler için farklı kıyafetler soğuk havalarda çalışanlar içinse daha başka kıyafetler kullanılır. Bazen çalışanları görünür kılmak için reflektörlü kıyafetlerin üretilmesi gerekir. Tek parça ya da iki veya daha fazla parçalı kıyafetler ise daha başka bir uzmanlık konusudur. Mesela son yıllarda özellikle hemşireler ve sağlık personeli için alt ve üstten oluşan çok daha şık tasarımlar üretiliyor. 

İş Kıyafeti Modelleri

Bazı işyerleri mecburiyetten dolayı belirli bir kıyafeti seçmek zorundadır. Ama günümüzde bu konuda çeşitlilik artmış ve hemen her renkte ve farklı tasarımlarda kıyafetler tercih edilir hale gelmiştir. Bazı sektörlerde eskiden olduğu gibi sadece beyaz giyinmek gibi bir zorunluluk ortadan kalkmıştır. Bu durum iş kıyafetleri konusunda fazlasıyla çeşitlik getirmiş ve katalogu genişletmiştir. Siz de bu geniş katalog içerisinden nasıl bir seçip yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Yenilikleri takip etmek isterseniz ve daha modern ve farklı tasarımları görmek isterseniz personel ve çalışan kıyafetleri konusunda yeniliklere açık bir şekilde üretim yapan bir firmayı seçebilirsiniz.

Yalıtım Sağlayan İş Kıyafetleri

Her türlü hava koşulunda dışarıda çalışmak isteyenler için yalıtım sağlayan bir iş kıyafeti seçilmelidir. Bazen bir yelek ya da mont da bir iş yeri kıyafeti olabilir. Bu durum çalışanların güvenliği için önemlidir. Bazı mesleklerde çalışanlar uzaktan da olsa hemen seçilmelidir. İş güvenliği ve çalışanların rahat etmesi için bu bir zorunluluk haline gelebiliyor. Bu durumda iş kıyafetinin herhangi bir ışığa maruz kaldığında hemen dikkat çekmesi gereken bir kıyafet olması gerekiyor. Öte yandan çok soğuk ya da çok sıcakta çalışanlar da bu hava koşullarına karşı yalıtım sağlayabilecek bir kıyafet seçmelidir.

Farklı Amaçlar İçin Hazırlanan İş kıyafetleri

Personel kıyafetleri pek çok farklı işleve sahiptir. Bunlardan ilki güvenlik ve hijyendir. Özellikle yiyecek sektöründe çalışanlar için hijyen önemli bir sorundur. Bu durumda fazla leke tutmayacak bir kumaştan bir iş önlüğü ya da forması gerekli olabilir. Radyoaktif madde ile teması engellemek çok soğuk ya da sıcak havanın vücuda zarar vermesini önlemek de işyeri kıyafetlerinin taşıması gereken özellikle olabilir. Kısacası her iş kolu için farklı amaçlar taşıyan farklı kıyafetler üretilir. Kendisi için üretim yapılmasını isteyen firma bütün bunlara ek olarak kıyafetlerin üstünde kendi armasının ya da isminin yer almasını da isteyebilir. 

İş Kıyafetleri Siparişi

Kendi firmanız ya da işletmeniz için iş kıyafetleri siparişi vermek isterseniz çalışacağınız firma güvenilir olmalı ve profesyonel olarak çalışmalıdır. Sizin bütün ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi göz önünde bulunduran bir firma müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet verir. Siz de böyle bir firmayla anlaşmak isterseniz deneyim sahibi ve güvenilir bir firma bulmalısınız. Alanında deneyim sahibi olan bir firma kıyafetler konusundaki ihtiyaçlarınızı belirlemenize ve karar vermenize de katkıda bulunur. 

İş Kıyafeti Siparişi Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İş kıyafeti siparişi vermek için hem çalışma koşullarınızı ve özel isteklerinizi hem de eleman sayınızı net olarak ifade etmelisiniz. Ayrıca kaç tane kadın kaç tane erkek çalışanınız olduğunu da belirtmelisiniz. Forma ya da kıyafetlerin nasıl olmasını istediğinizi ve işinizin gerektirdiği şeyleri de söylemelisiniz. Siparişinizi verirken mutlaka kıyafetlerin üzerinde yer almasını istediğiniz amblem ya da yazıları da belirtmelisiniz. Bütün bunları eksiksiz olarak yazarsanız siparişiniz tam istediğiniz gibi daha kısa bir süre içinde hazırlanabilir.

Tüm Personel Kıyafetleri İçin Güvenilir Bir Firma

Firmamız bütün personel kıyafetleri konusunda deneyim kazanmış alanında uzman bir firmadır. Bu alanda uzun bir süredir çalıştığımız için bu tarz kıyafetlerin hazırlanması konusunda tecrübemiz yeterlidir. Ayrıca iş kıyafetleri ve önlükleri konusundaki yeniliklerin de yakından takipçisiyiz. Daha modern daha şık ve estetik görünen iş yeri kıyafetleri hazırlatmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmanızın başarısını ve verimliliğini arttırmak ve daha çok tercih edilen bir işletme haline gelmek isterseniz personel kıyafeti konusunda dikkatli seçimler yapmalısınız.Kaliteli ve Şık İş Kıyafetleri Üretimi

Firmamız bu konunun ne kadar önemli olduğunun bilincinde olup en yüksek kaliteli kıyafetleri hazırlamak için çalışıyor. Kullanışlı, ergonomik ve korunaklı kıyafetlerin hazırlanması konusunda bize güvenebilirsiniz. Farklı sektörler için üretim yapıyoruz. Bu durum da bizim her türlü kıyafet konusunda uzmanlaşmamızı sağladı. Hemen her türlü çalışma alanı konusunda bilgi sahibi olarak dilediğiniz her türlü kıyafet ve üniformayı hazırlayabiliriz. Sizin yapmanız gereken bize gereken bilgileri vermek ve kıyafet siparişindeki ayrıntılar konusunda özenli olmak. Siparişinizi en kısa sürede hazırlamak ve bütün müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak bizim temel hedefimizdir. 

Profesyonel İş Kıyafetleri Üretimi

Yüksek kaliteli ve işlevsel iş kıyafetleri konusunda deneyim kazanan firmamız profesyonel ve seri üretim yapıyor. Kısa bir süre içerisinde dilediğiniz kadar kıyafeti hazırlıyoruz. Çalışanların kendisini rahat hissedeceği kullanışlı ve rahat kıyafetler hazırlatmak için bizimle görüşebilirsiniz. Uzun süre kullanılabilen, insan sağlığına uygun kumaşlardan üretilen ve hemen her türlü gereksinimi karşılayabilen kıyafetler tasarlıyoruz. He giyinip çıkartılması kolay hem de konforlu olmaları için çalışıyoruz. İş yerinin çalışma koşullarına uygun, iş güvenliğini ve gereken hijyeni sağlamak için özel olarak ürettiğimiz üniforma ve kıyafetler konusunda bizimle telefon ya da internet aracılığıyla iletişime geçmeniz yeterli. Daha sonrasında firmamız istediğiniz gibi hazırlanan siparişinizi çok kısa bir süre içerisinde size teslim edecektir.