Interoon Tekstil İş Elbiseleri Üretim Merkezine Hoşgeldiniz!

Teklif İste
Eğer işiniz karanlıkta ise görünür olmak için reflektörlü iş yeleklerini tercih ediniz.

Eğer Işiniz Karanlıkta Ise Görünür Olmak Için Reflektörlü Iş Yelekleri

Meydana Gelen Trafik Kazalarının Büyük Bir Bölümü Sürücülerin Gece, Motosiklet Bisiklet Sürücüleri Ile Yayaları Görememesinden Kaynaklanmaktadır.


Meydana gelen trafik kazalarının büyük bir bölümü sürücülerin gece, motosiklet bisiklet sürücüleri ile yayaları görememesinden kaynaklanmaktadır. Bu istatistiği değerlendiren Emniyet Genel Müdürlüğü polisler için yansıtıcı giysisi gece görevlerinde zorunlu hale getirmiş buda polislerin gece görevlerinde geçirdikleri trafik kazalarını %99 azaltmıştır. Gazetelerin gece muhabirlerinde çantalarında yansıtıcı giyecek bulundurdular ve özellikle trafik kazalarında giyerler. İş güveliği yasası yansıtıcı giyeceklere çok önem atfetmektedir. Reflektörlü giyecekler işin özelliğine göre reflektörlü mont, reflektörlü yelek reflektörlü motosiklet giysisi vb. giyeceklerdir.

 Can güvenliği açısından gece hizmetlerinde çalışan polis, jandarma, işçi vb. meslek grupları, motosiklet sürücüleri, bisiklet sürücüleri ve arabalarıyla uzun yola çıkacak kişilerin de mutlaka bir reflektörlü giyecek bulundurması oldukça gereklidir. Yüksek görünümlü reflektörlü montlar gece ve gündüz görünmenizi artıran iş giysileridir. Üzerlerinde bulunan yüksek görünürlük özellikli yansıtıcı şeritler ve fosfor sayesinde özellikle gece ışık vurması ile parlayarak giyen elemanın görünür olmasını sağlar.

 Özellikle akan trafikte yaya olarak hareket edilmesi gerekiyorsa mutlaka reflektörlü giyeceklerin giyilmesi şarttır. Sadece trafikte değil yol bakım araç bakım şantiyelerinde çalışanlarında iş güvenliği açısından yüksek görünürlükte giyinmeleri gerekmektedir. Reflektörlü montlar üzerine kullanılacak iş alanına göre firmalar kendi logolarını basabilirler. Fosforlu montlarda renkler sarı yeşil ve turuncudur.

 İsteğe göre yaptırılacak reflektörlü iş elbiseleri ile ihtiyaç giderilirken can güvenliği de sağlanmış olur. İstediğiniz renk reflektörlü yeleği seçin ve alın.


İlgili Ürünler